Сад за бавно јадење – Chic bowl dove grey 1 lt

360.00ден

In Stock

Description

Сад за  бавно јадење на кучиња и мачки, против голтање со гумен раб против лизгање. Го успорува внесот на храна и промовира правилно варење.

26см должина x26см ширина x8см висина

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.