5,030.00ден

In Stock

Description

Carnilove True fresh (Grain and potato free) – Карнилов Вистински свежо месо (Свежо говедско месо со грашок и тиква) 11.4кг.

  • Формула без житарки и компири со свежо месо само за возрасни кучиња од сите раси. Комплетна храна за кучиња.

  • Формулата содржи висок процент на свежо говедско месо од фарми и локални извори. Месото доаѓа од животни одобрени за човечка исхрана.
    Додадениот грашок и лушпи од јајца содржат минерали кои играат важна улога во минерализацијата на коските.
    Тиквата е висококвалитетен извор на влакна, кој го поддржува здравјето на дигестивниот тракт и обезбедува ефикасна апсорпција на есенцијалните хранливи материи, додека морскиот трн и рузмаринот имаат антиоксидативни својства кои го штитат телото од ефектите на слободните радикали.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Carnilove True fresh (Grain and potato free) Beef 11.4kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *