360.00ден

In Stock
Brand:

Description

Flamingo – Професионален крем шампон за кучиња 300мл.

Го обновува и негува кршливиот и сув слој. Погоден за сите типови на крзно

Производител: Фламинго – ЕУ

Additional information

Weight 0.3 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Flamingo – Професионален крем шампон за кучиња 300мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *