800.00ден

In Stock

Description

Flexi – Њу комфорт тракаS 5м. (до 15кг.)
Максимум до 15 кг тежина на вашиот миленик ,
должина 5 метри.

Напомена: Доколку сакате поводниците со извлекување да имаат подолг век, не ги извлекувајте целосно (важи за сите брендови)

Производител: Флекси – Германија

Additional information

Weight 1 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Flexi – Њу комфорт трака S 5м. црвено (до 15кг.)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *