800.00ден

In Stock
Brand:

Description

Flexi – Њу комфорт трака XS 3м. црвено (до 8кг.)

Напомена: Доколку сакате поводниците со извлекување да имаат подолг век, не ги извлекувајте целосно (важи за сите брендови)

Производител: Флекси – Германија

Additional information

Weight 1 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Flexi – Њу комфорт трака XS 3м. црвено (до 8кг.)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *