1,300.00ден

In Stock

Бeсплатна испорака за нарачки над 1890ден, за под сума е 130 денари.

Description

Состојки: дехидрирано говедско и пилешко, пченка, ориз, ладно цедени масла, маст, тестенини од цвекло, целулоза, дехидриран хидролизиран црн дроб, квасец, витамини и минерали.

Препорачани количини

тежина на мачката во кг 2 кг 3 кг 4 кг 5 кг 6 кг 7 кг +
количина на храна за 24 часа во гр 35 – 45 40-50 45 – 65 60 – 80 65 – 90 10 – 15 g / kg

Тежина на производ

Weight 10 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Premil Beef храна за мачки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…