1,800.00ден

In Stock

Бeсплатна испорака за нарачки над 1890, за под сума испорака е 130 денари.Рок на испорака 1 до 3 работни дена.

Brand:

Description

Premil Sleepy Cat  е комплетна храна за мачиња, млади мачки, мачки бремени и доилки

81,5% Анимален протеин

Weight

Weight 10 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Premil Sleepy Cat”

Your email address will not be published. Required fields are marked *