ALLEVA EQUILIBRIUM

 Линија за чувствителни кучиња на Алева. Производот без компромиси: едноставни производи, високо квалитативни и хранливи, засновани на избрани суровини, варен на пареа за да се третираат со нив внимателно, правилно избалансиран за одржување на рамнотежата на здравјето на вашето домашно милениче. 

ALLEVA NATURAL

Со свежо месо, интегрален кафеав ориз и сувa тиква: совршен нутритивна линија за оние кои го избираат квалитетот по вистинска цена.

Бeсплатна испорака за нарачки над 1890. 5% Попуст за нарачки над 5000 денари.

Sort By:
View:
 • ALLEVA EQUILIBRIUM All Day Chicken & Ocean fish комплетна храна за возрасни кучиња од сите раси.

  Бeсплатна испорака за нарачки над 1890, за под сума испорака е 130 денари.Рок на испорака 1 до 3 работни дена.

  2,600.00ден
 • Со производoт Alleva Equilibrium Sensitive Medium/Maxi Lamb( јагнешко и окенска риба) 12 кг за осетливи кучиња и контрола на телесната тежина, линијата Еквилибриум има умерена содржина на протеини и масти од животински извори, изворите на скроб се специјално избрани за да обезбедат голема сварливост и енергија со бавно ослободување.

  2,600.00ден
 • ALLEVA EQUILIBRIUM Sensitive PUPPY all breed Lamb Комплетна храна за кученца од сите раси, бремени кучки и кучки доилки.

  2,700.00ден
 • Alleva Equilibrium Weight Control е комплетна храна за возрасни кучиња од сите раси.

  2,500.00ден
 • Alleva Natural Chicken Pumkin Puppy Maxi претпочита свежо  и дехидрирано месо и е  производ со малку житарици, со кафеав ориз со низок гликемиски индекс и тиква.

  Бeсплатна испорака за нарачки над 1890, за под сума испорака е 130 денари.Рок на испорака 1 до 3 работни дена.

  2,900.00ден
 • ALLEVA NATURAL PUPPY Medium Chicken & Pumpkin

  • Содржи кафеав ориз како единствен извор на житарица, за лесно варење
  • Монопротеин – само протеин од животински извор
  • Висока содржина на суво и свежо пилешко
  • Кафеавиот ориз се користи за низок гликемиски индекс, за заштита од дебелина и дијабетес
  • Сушената тиква се користи како извор на лесно сварливи влакна, за полесно варење
  • Како конзерванси се користат само природни антиоксиданти
  • Готвена на пареа за да се обезби сварливост и се зачуваат што е можно повеќе нутриционистичките состојки.

   

  2,900.00ден