1,900.00ден

In Stock
Brand:

Description

Иновативен сад за отпадоци за мачки екстра голема верзија со самочистичко сито. Тој е голем и простран и се состои од сито и два корита кои брзо ја одвојуваат нечистотијата без отпад.

Димензии: cm 69,5x47x26h

Additional information

Weight 5 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.