1,950.00ден

In Stock
Brand:

Description

Flexi – Њу комфорт трака L 5м. (до 60кг.)
Максимум до 60 кг тежина на вашиот миленик ,
должина 5 метри.

Напомена: Доколку сакате поводниците со извлекување да имаат подолг век, не ги извлекувајте целосно (важи за сите брендови)

Производител: Флекси – Германија

Additional information

Weight 1 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.