Vincent Diet е висок премиум линија на храна за домашни миленици со состојки од медитеранската диета.

Моделот на медитеранска храна, со состојки богати со природни антиоксиданси и антиинфламаторни својства, е идеална диета за домашни миленици. Овој стил на храна го спречува процесот на стареење на клетките и го зајакнува имунолошкиот систем на телото.Омега-3 содржани во оваа храна е од суштинско значење за исхраната на вашето милениче и игра важна улога во спречување на кожни и кардиоваскуларни заболувања. Винсент, чудото на здравјето. Земја на потекло: Италија

Бесплатна испорака до адреса  за нарачки од Скопје од 2600ден, за под сумa е 150 ден. За останатите градови, под сума е 170 ден до адреса, 140 ден до Карго База.

Сортирај
Види: