5,030.00ден
Бесплатна испорака ⛟

In Stock

Опис

Carnilove True fresh (Grain and potato free) – Карнилов Вистински свежо месо (Свежо говедско месо со грашок и тиква) 11.4кг.

  • Формула без житарки и компири со свежо месо само за возрасни кучиња од сите раси. Комплетна храна за кучиња.

  • Формулата содржи висок процент на свежо говедско месо од фарми и локални извори. Месото доаѓа од животни одобрени за човечка исхрана.
    Додадениот грашок и лушпи од јајца содржат минерали кои играат важна улога во минерализацијата на коските.
    Тиквата е висококвалитетен извор на влакна, кој го поддржува здравјето на дигестивниот тракт и обезбедува ефикасна апсорпција на есенцијалните хранливи материи, додека морскиот трн и рузмаринот имаат антиоксидативни својства кои го штитат телото од ефектите на слободните радикали.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.