7,500.00ден
Бесплатна испорака ⛟

In Stock

Опис

Куќичка за кучиња изработена од отпорна пластика. Димензии во cm 96x78x73 висина

 

Дополнителни информации

Тежина 10 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.