300.00ден

In Stock

Description

Сад за кучиња и мачки против голтање со гумен раб против лизгање. Го успорува внесот на храна и промовира правилно варење.

20,5см должина x20,5см ширина x6,5см висина

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.