1,450.00ден

In Stock
Brand:

Description

Flamingo – Делу црно ремче полнето со неопрен 52-62см/35мм.

  • Материјал: вештачка кожа
  • Со мека облога од неопрен од внатрешната страна
  • Пафта има сјајна темно сива завршница
  • Зашиени за дополнителна сила

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.