1,450.00ден

In Stock

Description

Flamingo – Поводник дисциплинка 165см./15мм.

Материјал: Најлон

Прилагодлив благодарение на застанувањето со максимум на лизгање.

Брусен месинг финиш

Извозник: Карли и Фламинго – ЕУ

Additional information

Weight 1 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.