2,400.00ден

In Stock
Brand:

Description

Flexi Giant М трака 8м. црно за кучиња до 25 кг

Напомена: Доколку сакате поводниците со извлекување да имаат подолг век, не ги извлекувајте целосно (важи за сите брендови)

Additional information

Weight 1 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Flexi Giant M за кучиња до 25кг”

Your email address will not be published. Required fields are marked *