1,500.00ден

In Stock
Brand:

Description

Лежалка ПОНЧИК круг L Сива 70х16см. – Дубекс

Лежалките од Дубекс овозможуваат совршено удобен простор каде што вашиот миленик може да се одмори без стрес. Додека нејзината дебела внатрешна површина за полнење и спиење обезбедува мека заштита, таа заштитува од студени и тврди подови, правејќи се да се чувствува пријатно дури и на паркет или керамички подови
Овој производ е најквалитетен и најполн душек на пазарот во однос на квалитетот на материјалот и внатрешното полнење.

Материјалите кои се користат во овие лежалки се со највисок квалитет и тие никогаш не содржат канцерогени супстанции во однос на здравјето на Вашиот ПРИЈАТЕЛ

Потекло: ТВР – Турција

Additional information

Weight 3 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.