1,600.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Комплет со 4 тркала кои овозможуваат лесно движење на транспортерот.

Дополнителни информации

Тежина 1 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.