1,450.00ден

In Stock

Опис

Flamingo –  ремче полнето со неопрен 52-62см/35мм.

  • Материјал: вештачка кожа
  • Со мека облога од неопрен од внатрешната страна
  • Зашиени за дополнителна сила

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.