1,450.00ден

In Stock

Опис

Flamingo – Поводник дисциплинка 165см./15мм.

Материјал: Најлон

Прилагодлив благодарение на застанувањето со максимум на лизгање.

Брусен месинг финиш

Извозник: Карли и Фламинго – ЕУ

Дополнителни информации

Тежина 1 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.