800.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Пластичен кревет (лежалка) за домашни миленици за мачки и мали кучиња.

Димензии  во cm
Должина 56,5 x Ширина 42 x 24,2 – висина

Дополнителни информации

Тежина 1 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.