1,200.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Комплет заштитни појаси кој гарантира голема стабилност на транспортерот во автомобилот.

Дополнителни информации

Тежина 1 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.