1,200.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Брзо и лесно се склопува тоалет за мачки со качулка.
Димензии во cm 56x40x40h

Дополнителни информации

Тежина 2 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.