1,900.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Иновативен сад за отпадоци за мачки екстра голема верзија со самочистичко сито. Тој е голем и простран и се состои од сито и два корита кои брзо ја одвојуваат нечистотијата без отпад.

Димензии: cm 69,5x47x26h

Дополнителни информации

Тежина 5 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.