1,800.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Транспортер за мали миленичиња со метална врата.

Внатрешни димензии: cm  58,5×36,5×33,5h
Надворешни димензии: cm  61x40x38h

Дополнителни информации

Тежина 3 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.