1,500.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Носач за мали миленичиња со пластична врата.
Внатрешни димензии:cm 58,5x36,5x33,5h
Надворешни димензии:cm 61x40x38h

Дополнителни информации

Тежина 2 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.