1,250.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Транспортер за мачки и мали раси на кучиња

Внатрешни Димензии:

Должин а48см x Ширина 31 x2 9см Висина

Должина 50см x34,5x32h

Дополнителни информации

Тежина 1 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.