1,000.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Транспортер за мали миленици.

Димензии: cm 40x30x24h

Дополнителни информации

Тежина 1 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.