1,100.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Пластичен сад за крокети или бисквити со гумено херметички затворање.

Димензии во cm длабочина 39x ширина 24x  висина 51h

Дополнителни информации

Тежина 6 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.