1,350.00ден

In Stock

Description

Flamingo –  огрлица полнетa со неопрен 47-57см/30мм.

  • Материјал: вештачка кожа
  • Со мека облога од неопрен од внатрешната страна
  • Зашиени за дополнителна сила

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.