НЕМА ЗАЛИХА

Description

Gosbits Objective Dental Mini

Состав: свежо пилешко (40%), свеж лосос (30%), гранули од компир, суви алги, натриум хлорид. Аналитички состојки: сурови протеини: 24%, сурови влакна: 2,7%, сурова маст: 11%, сурова пепел: 6%, влага: 20%, натриум: 0,17%, калиум: 0,31%, јод: 0,002%. Упатства за хранење: Да се ​​чува на суво и ладно место. Обезбедете му секогаш свежа вода на вашето куче. Администрирај 10 порции дневно за секои 10 кг тежина.

 Земја на потекло: Шпанија

Additional information

Weight 0.15 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.