НЕМА ЗАЛИХА

Description

GOSBITS DOG OBJECTIVE LIGHT

Состав: свежа мисирка (50%), дехидрирано овошје и зеленчук (пулпа од јаболко, компир, пулпа од репка, морков), дехидрирани мисиркини протеини, растителен глицерин, растителни влакна, фруктоза, семиња и облоги на псилиум. Нутритивни адитиви: Л-карнитин (3a910): 200mg/kg.

Аналитички состојки: сурови протеини: 24%, сурови влакна: 7%, сурова маст: 10%, сурова пепел: 8%, влага: 21%.

Упатства за хранење: Да се ​​чува на суво и ладно место. Обезбедете му секогаш свежа вода на вашето куче. Администрирај а максимум 5 порции дневно за секои 10 кг тежина

Additional information

Weight 0.15 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.