2,350.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Flamingo – Авантура сив градник ХЛ 65х85см. со диспанзер за кеси

Извозник: Карли и Фламинго – ЕУ

Дополнителни информации

Тежина 2 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.