1,450.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Flexi – Екстрим S трака 5м. црно/оранж (до 20кг.)

Производител: Флекси – Германија

Дополнителни информации

Тежина 1 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.