2,900.00ден
Бесплатна испорака ⛟

In Stock
Brand:

Опис

Flexi Giant L трака 8м. црно (за енормно силни кучиња) до 50 кг

Напомена: Доколку сакате поводниците со извлекување да имаат подолг век, не ги извлекувајте целосно (важи за сите брендови)

Дополнителни информации

Тежина 1 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.