1,950.00ден

In Stock


Brand:

Опис

Flexi – Њу комфорт трака L 5м. (до 60кг.)
Максимум до 60 кг тежина на вашиот миленик ,
должина 5 метри.

Напомена: Доколку сакате поводниците со извлекување да имаат подолг век, не ги извлекувајте целосно (важи за сите брендови)

Производител: Флекси – Германија

Дополнителни информации

Тежина 1 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.