НЕМА ЗАЛИХА

Опис

GOSBITS Objective Hypoallergenic

Состав: свеж лосос (70%), гранули од компир, дехидриран лосос, масло од лосос. Аналитички состојки: сурови протеини: 24%, сурови влакна: 2,7%, сурова маст: 13%, сурова пепел: 6%, влага: 20%, натриум: 0,18%, калиум: 0,38%, омега 3: 2%, EPA+DHA: 0,8%. Упатства за хранење: Да се ​​чува на суво и ладно место. Обезбедете му секогаш свежа вода на вашето куче. Администрирај 5 порции дневно за секои 10 кг тежина.

Дополнителни информации

Тежина 0.15 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.