1,600.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Транспортер за мали миленичиња со метална врата.

Внатрешни димензии: cm 51,5×32,5x30h
Надворешни димензии: cm cm 55x36x35h

Дополнителни информации

Тежина 3 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.