6,600.00ден
Бесплатна испорака ⛟

In Stock
Brand:

Опис

Куќичка за кучиња изработена од отпорна пластика. Димензии во cm 82x68x62h

 

Дополнителни информации

Тежина 10 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.