6,600.00ден
Бесплатна испорака ⛟

In Stock
Brand:

Опис

Куќичка за кучиња изработена од отпорна пластика.

 

Дополнителни информации

Тежина 10 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.