1,650.00ден

In Stock

Опис

Состојки: дехидрирано говедско и пилешко, пченка, ориз, ладно цедени масла, маст, тестенини од цвекло, целулоза, дехидриран хидролизиран црн дроб, квасец, витамини и минерали.

Препорачани количини

тежина на мачката во кг 2 кг 3 кг 4 кг 5 кг 6 кг 7 кг +
количина на храна за 24 часа во гр 35 – 45 40-50 45 – 65 60 – 80 65 – 90 10 – 15 g / kg

Дополнителни информации

Тежина 10 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.