2,200.00ден

In Stock

 

Brand:

Опис

Premil Sleepy Cat  е комплетна храна за мачиња, млади мачки, мачки бремени и доилки

81,5% Анимален протеин

Дополнителни информации

Тежина 10 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.