1,800.00ден

На залиха

Бeсплатна испорака за нарачки над 1890, за под сума испорака е 130 денари.Рок на испорака 1 до 3 работни дена.

Брeнд:

Опис

Premil Sleepy Cat  е комплетна храна за мачиња, млади мачки, мачки бремени и доилки

81,5% Анимален протеин

Тежина на производ

Тeжина 10 kg

Мислење

There are no reviews yet.

Биди прв и напиши мислење за “Premil Sleepy Cat”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *