1,800.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Тоалет за мачки со качулка со фиока на извлекување, хигиенска топка и јаглероден филтер.

Димензии во cm 58x45x48h

Дополнителни информации

Тежина 3 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.