220.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Пластични чинии со анти-лизгачки раб за попријатно јадење за вашите миленици.
Димензии cm  25,6x25,6x10h

Дополнителни информации

Тежина 1 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.