200.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Пластични чинии со анти-лизгачки раб за попријатно јадење за вашите миленици.
Димензии cm cm 22x22x8,6h

Дополнителни информации

Тежина 0.3 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.