180.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Пластични чинии со анти-лизгачки раб за попријатно јадење за вашите миленици.
Димензии cm 18x18x7h

Дополнителни информации

Тежина 0.3 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.