1,500.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Отворен тоалет за мачки со самочистечко сито.

Дополнителни информации

Тежина 2 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.