1,900.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Тоалет за мачки со качулка со сито за самочистење.

Дополнителни информации

Тежина 3 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.